plasma-settings - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Settings
az: Ayarlar

en: Touch-friendly settings application.
az: Toxunuş rahatlığı ayarları tətbiqi

en: Maintainer
az: Müşayətçi

en: List available settings modules
az: Mövcud ayarlar modullarının siyahısı

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
az: <formfactor> üçün uyğun olan modullara məhdudiyyət qoymaq, məs.,"handset" (tel. dəstəyi), "tablet" (planşet), "mediacenter" (media mərkəzi), "desktop" (iş masası), "test", "all" (hamısı, standart tel. dəstəyi). Parametr ingiliscə və dırnaqsız verilməlidir.

en: formfactor
az: form-faktor

en: Settings module to open
az: Açmaq üçün Ayarlar modulu

en: modulename
az: modul_adı

en: Only show a single module, requires --module
az: Yalnız tək modulu göstərmək, --module parametrini tələb edir

en: Start window fullscreen
az: Pəncərəni tam ekran başlatmaq

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
az: İstifadəçi interfeysi (İİ) üçün istifadə olunan paket (standart org.kde.mobile.settings)

en: packagename
az: paket_adı

en: System Settings
az: Sistem ayarları

en: Open a configuration page from the sidebar.
az: Yan paneldən tənzimləmə səhifəsini açın.

en: Search
az: Axtarış
