plasmanetworkmanagement_iodineui - en to uk translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
uk: Домен верхнього рівня:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
uk: Сервер назв:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
uk: Розмір фрагмента:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
uk: Автоматичний

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
uk:  байтів
