plasmanetworkmanagement_iodineui - en to tr translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
tr: Üst Düzey Alan Adı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
tr: Ad sunucusu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
tr: Parola:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
tr: Parçacık boyutu:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
tr: Kendiliğinden

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
tr:  bayt
