plasmanetworkmanagement_iodineui - en to sr translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
sr: Домен највишег нивоа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
sr: Именски сервер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
sr: Лозинка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
sr: Величина фрагмената:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
sr: аутоматски

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
sr:  бајтова
