plasma-nm - en to pa translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
pa: ਸਿਖਰਲੀ ਡੋਮੇਨ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
pa: ਨਾਂ-ਸਰਵਰ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
pa: ਪਾਸਵਰਡ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
pa: ਫਰੈਗਮੈਂਟ ਆਕਾਰ:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
pa: ਆਟੋਮੈਟਿਕ

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
pa:  ਬਾਈਟ
