plasma-nm - en to nl translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Group name:
nl: Groepsnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: User password:
nl: Gebruikerswachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
nl: Groepswachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Phase1 algorithms:
nl: Fase1 algoritmes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Phase2 algorithms:
nl: Fase2 algoritmes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Domain:
nl: Domein:
