plasma-nm - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
lv: Kļūda, atšifrējot pieslēptu paroli

en: Error
lv: Kļūda

en: NetworkManager is missing support for Cisco Compatible VPN
lv: „NetworkManager“ trūkst „Cisco“ saderīga VPN atbalsta

en: %1: file could not be created
lv: %1: datni nevar izveidot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
lv: Vārteja:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
lv: „IPsec“ vārtejas IP/resursdators.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
lv: Savienojuma lietotājvārds.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
lv: Lietotāja parole:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
lv: Savienojuma lietotāja parole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
lv: Grupas nosaukums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
lv: Grupas nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
lv: Grupas parole:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
lv: Grupas parole.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
lv: Ieslēgt hibrīda veida autentifikāciju, proti, līdz ar paroli izmantot arī sertifikātu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
lv: Izmantot hibrīda veida autentifikāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
lv: CA datne:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
lv: CA sertifikāts PEM formātā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
lv: Papildu...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
lv: Identifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
lv: Domēns:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
lv: (NT-)Autentifikācijas domēna nosaukums.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
lv: Piegādātājs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
lv: „IPsec“ vārtejas piegādātājs.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
lv: Transports un drošība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
lv: Šifrēšanas metode:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
lv: Šifrēšanas metode.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
lv: NAT apstaigāšana:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
lv: Izmantotās NAT apstaigāšanas metodes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: IKE DH Group:
lv: IKE DH grupa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
lv: IKE DH grupas nosaukums.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
lv: Perfekta turpmākā slepenība:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
lv: PFS izmantotā Difija—Helmana grupa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
lv: Lokālais ports:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
lv: Izmantojamais lokālais ports (0—65535). 0 (noklusējuma vērtība) nozīmē nejauši izvēlētu portu. 500 ir „vpnc“ noklusējums ports.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
lv: Nejaušs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
lv: Izslēgt DPD pakešu sūtīšanu (noildzi iestatīt uz 0).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
lv: Izslēgt mirušas puses atpazīšanu

en: Advanced VPNC properties
lv: Papildu VPNC īpašības

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
lv: Droša (noklusējuma)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
lv: Vāja (DES šifrēšana, izmantot piesardzīgi)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
lv: Bez (pilnībē nedroša)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
lv: NAT-T, kad pieejams (noklusējums)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
lv: NAT-T vienmēr

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 1
lv: DH 1. grupa

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 2 (default)
lv: DH 2. grupa (noklusējums)

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 5
lv: DH 5. grupa

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
lv: Serveris (noklusējums)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
lv: Nav

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 1
lv: DH 1. grupa

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 2
lv: DH 2. grupa

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 5
lv: DH 5. grupa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VpncAuth)
en: VPNCAuthentication
lv: VPNC autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
lv: Lietotāja parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
lv: Grupas parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
lv: Grupas nosaukums.
