plasma-nm - en to lv translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomGatewayPort)
en: Use custom gateway port:
lv: Izmantot pielāgotu vārtejas portu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomTunnelMtu)
en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
lv: Izmantot pielāgotu tuneļa maksimālo pārraides bloku (MTU):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_extraSshOptions)
en: Extra SSH options:
lv: Papildu SSH opcijas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteDeviceNumber)
en: Remote device number:
lv: Attālinātās ierīces numurs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useTapDevice)
en: Use a TAP device
lv: Izmantot TAP ierīci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteUsername)
en: Remote username
lv: Attālinātais lietotājvārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_doNotReplaceDefaultRoute)
en: Do not replace default route
lv: Neaizvietot noklusējuma maršrutu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_gateway)
en: Gateway:
lv: Vārteja:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network Settings
lv: Tīkla iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIpv6)
en: Remote IP Address:
lv: Attālinātā IP adrese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIpv6)
en: Local IP Address:
lv: Lokālā IP adrese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmask)
en: Netmask:
lv: Tīkla maska:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: IPv6 Network Settings
lv: IPv6 tīkla iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useIpv6)
en: Use IPv6
lv: Izmantot IPv6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmaskIpv6)
en: Prefix:
lv: Prefikss:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Authentication
lv: Autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_sshKeyFile)
en: SSH Key File:
lv: SSH atslēgas datne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_authType)
en: Type:
lv: Tips:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: SSH Agent
lv: SSH aģents

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Password
lv: Parole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Key authentication
lv: Atslēgas autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_advancedOption)
en: Advanced…
lv: Papildu...
