plasma-nm - en to lv translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
lv: Augšējā līmeņa domēns:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
lv: Nosaukumu serveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
lv: Fragmenta izmērs:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
lv: Automātisks

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
lv:  baiti
