plasma-nm - en to lt translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
lt: Aukščiausio lygio sritis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
lt: Vardų serveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
lt: Fragmento dydis:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
lt: Automatiškai

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
lt:  baitų
