plasma-nm - en to ka translation catalogue (57 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
ka: დამახინჯებული პაროლის გაშიფვრის შეცდომა

en: Error
ka: შეცდომა

en: NetworkManager is missing support for Cisco Compatible VPN
ka: NetworkManager-ს Cisco-სთან თავსებადი VPN-ის მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: %1: file could not be created
ka: %1: ფაილის შექმნის შეცდომა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
ka: ნაგულისხმები რაუტერი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
ka: IPSec ნაგულისხმები რაუტერის IP/ჰოსტის სახელი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
ka: მომხმარებელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
ka: ამ შეერთების მომხმარებლის სახელი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
ka: მომხმარებლის პაროლი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
ka: ამ შეერთების მომხმარებლის პაროლი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
ka: ჯგუფის სახელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
ka: ჯგუფის სახელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
ka: ჯგუფის პაროლი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
ka: ჯგუფის პაროლი.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
ka: ჰიბრიდული ავთენტიკაციის ჩართვა. მაგ: პაროლთან ერთად სერტიფიკატის გამოყენება.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
ka: ჰიბრიდული ავთენტიკაციის გამოყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
ka: CA ფაილი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
ka: CA სერთიფიკატი PEM ფორმატში.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
ka: დამატებით…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
ka: იდენტიფიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
ka: დომენი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
ka: (NT-) დომენის სახელი ავთენტიკაციისთვის.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
ka: მომწოდებელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
ka: თქვენი IPsec კონცენტრატორის მომწოდებელი.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
ka: ტრანსპორტი და უსაფრთხოება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
ka: დაშიფვრის მეთოდი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
ka: დაშიფვრის მეთოდი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
ka: NAT-ში გავლა:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
ka: NAT-ში გავლის მეთოდი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: IKE DH Group:
ka: IKE DH ჯგუფი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
ka: IKE DH ჯგუფის სახელი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
ka: შესანიშნავი გადამისამართების საიდუმლოება:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
ka: დიფი-ჰელმანის ჯგუფი PFS-სთვის.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
ka: ლოკალური პორტი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
ka: ლოკალური პორტი (0-65535). 0 (ნაგულისხმები) ნიშნავს შემთხვევით პორტს. 500 vpnc-ის ნაგულისხმები მნიშვნელობაა.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
ka: შემთხვევით

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
ka: DPD პაკეტების გაგზავნის გათიშვა (ტაიმაუტის განულება).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
ka: მკვდარი პარტნიორის გამოვლენის გამორთვა

en: Advanced VPNC properties
ka: VPNC-ის დამატებითი პარამეტრები

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
ka: დაცული (ნაგულისხმები)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
ka: სუსტი (DES დაშიფვრა, სიფრთხილით გამოიყენეთ)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
ka: არცერთი (საერთოდ დაუცველი)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
ka: NAT-T როცა ხელმისაწვდომია (ნაგულისხმები)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
ka: NAT-T ყოველთვის

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
ka: გამორთულია

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 1
ka: DH ჯგუფი 1

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 2 (default)
ka: DH ჯგუფი 2 (ნაგულისხმები)

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 5
ka: DH ჯგუფი 5

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
ka: სერვერი (ნაგულისხმები)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
ka: არცერთი

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 1
ka: DH ჯგუფი 1

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 2
ka: DH ჯგუფი 2

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 5
ka: DH ჯგუფი 5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
ka: მომხმარებლის პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
ka: ჯგუფის პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
ka: მომხმარებელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
ka: ჯგუფის სახელი.
