plasma-nm - en to ka translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomGatewayPort)
en: Use custom gateway port:
ka: გამავალი რაუტერის პორტის ხელით მითითება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomTunnelMtu)
en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
ka: ტუნელის MTU-ის ხელით მითითება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_extraSshOptions)
en: Extra SSH options:
ka: SSH-ის დამატებითი პარამეტრები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteDeviceNumber)
en: Remote device number:
ka: დაშორებული მოწყობილობის ნომერი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useTapDevice)
en: Use a TAP device
ka: TAP მოწყობილობის გამოყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteUsername)
en: Remote username
ka: დაშორებული მომხმარებლის სახელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_doNotReplaceDefaultRoute)
en: Do not replace default route
ka: ნაგულისხმები რაუტის არ შეცვლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
ka: პაროლი:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
ka: ძირითადი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_gateway)
en: Gateway:
ka: ნაგულისხმები რაუტერი:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network Settings
ka: ქსელის მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIpv6)
en: Remote IP Address:
ka: დაშორებული IP მისამართი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIpv6)
en: Local IP Address:
ka: ლოკალური IP მისამართი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmask)
en: Netmask:
ka: ქსელური ნიღაბი:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: IPv6 Network Settings
ka: IPv6 ქსელის მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useIpv6)
en: Use IPv6
ka: IPv6-ის გამოყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmaskIpv6)
en: Prefix:
ka: პრეფიქსი:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Authentication
ka: ავთენტიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
ka: პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_sshKeyFile)
en: SSH Key File:
ka: SSH-ის გასაღების ფაილი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_authType)
en: Type:
ka: ტიპი:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: SSH Agent
ka: SSH  აგენტი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Password
ka: პაროლი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Key authentication
ka: გასაღებით ავთენტიფიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_advancedOption)
en: Advanced…
ka: დამატებით…
