plasma-nm - en to ka translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
ka: ნაგულისხმები რაუტერი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Group name:
ka: ჯგუფის სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: User password:
ka: მომხმარებლის პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
ka: ჯგუფის პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User name:
ka: მომხმარებლის სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Phase1 algorithms:
ka: პირველი ფაზის ალგორითმები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Phase2 algorithms:
ka: მეორე ფაზის ალგორითმები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Domain:
ka: დომენი:
