plasma-nm - en to ka translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
ka: უმაღლესი დონის დომენი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
ka: DNS სერვერი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
ka: პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
ka: ფრაგმენტის ზომა:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
ka: ავტომატური

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
ka:  ბაიტი
