plasma-nm - en to is translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
is: Efsta stigs lén:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
is: Nafnþjónn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
is: Lykilorð:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
is: Stærð brots:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
is: Sjálfvirkt

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
is:  bæti
