plasma-nm - en to hu translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, pptpTab)
en: Point-to-Point
hu: Pont-pont

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_authenfication)
en: Authentication
hu: Hitelesítés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_auth)
en: Allow following authentication methods:
hu: A következő hitelesítési módszerek engedélyezése:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, gb_MPPE)
en: Use Microsoft Point-to-Point Encryption
hu: Microsoft pont-pont titkosítás (MPPE) használata

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_MPPE)
en: Use MPPE Encryption
hu: MPPE-titkosítás használata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MMPEcrypto)
en: Crypto:
hu: Titkosítás:

[ctx: like in use Any configuration]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cb_MPPECrypto)
en: Any
hu: Bármely

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cb_MPPECrypto)
en: 128 bit
hu: 128 bites

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cb_MPPECrypto)
en: 40 bit
hu: 40 bites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_statefulEncryption)
en: Use stateful encryption
hu: Állapottartó titkosítás használata

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_cryptoAndCompression)
en: Compression
hu: Tömörítés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_BSD)
en: Allow BSD compression
hu: BSD tömörítés engedélyezése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_deflate)
en: Allow Deflate compression
hu: Deflate tömörítés engedélyezése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_TCPheaders)
en: Allow TCP header compression
hu: TCP fejléctömörítés engedélyezése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_sendEcho)
en: Send PPP echo packets
hu: PPP echo csomagok küldése

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_misc)
en: Misc
hu: Egyéb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomUnitNumber)
en: Use custom unit number:
hu: Egyéni mértékegység használata:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
hu: Általános

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_address)
en: Address:
hu: Cím:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_credentials)
en: Credentials
hu: Hitelesítési adatok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_username)
en: Username:
hu: Felhasználónév:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
hu: Jelszó:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
hu: Jelszó:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_gateway)
en: Gateway:
hu: Átjáró:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_advancedOption)
en: Advanced…
hu: Speciális…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Optional
hu: Opcionális

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_ntDomain)
en: NT Domain:
hu: NT tartomány:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_caCert)
en: CA Certificate:
hu: CA tanúsítvány:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_ignoreCertWarnings)
en: Ignore certificate warnings
hu: Tanúsítványfigyelmeztetések figyelmen kívül hagyása
