plasma-nm - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Import the VPN configuration from "%1"?
hu: Importálja a VPN beállításokat innen: „%1”?

[ctx: @title:window]
en: Import VPN Configuration
hu: VPN beállítások importálása

en: Import
hu: Importálás

en: Failed to import VPN connection: %1
hu: Nem sikerült importálni a VPN kapcsolatot: %1

en: Connection imported.
hu: Kapcsolat importálva.

en: my_shared_connection
hu: megosztott_kapcsolat

en: Export VPN Connection
hu: VPN-kapcsolat exportálása

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
hu: Szeretné menteni a(z) „%1” kapcsolat változtatásait?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
hu: Változtatások mentése

en: Import VPN Connection
hu: VPN-kapcsolat importálása

en: VPN connections (%1)
hu: VPN kapcsolatok (%1)

en: No file was provided
hu: Nem lett megadva fájl

en: Unknown VPN type
hu: Ismeretlen VPN típus

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
hu: Válassza ki a kapcsolat típusát

en: Create
hu: Létrehozás

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Configuration
hu: Beállítás

[ctx: @title:window]
en: Configuration
hu: Beállítás

en: General
hu: Általános

en: Ask for PIN on modem detection
hu: PIN-kód kérése modem érzékelésekor

en: Show virtual connections
hu: Virtuális kapcsolatok megjelenítése

[ctx: @label Hotspot name]
en: Name:
hu: Név:

[ctx: @label Hotspot password]
en: Password:
hu: Jelszó:

en: Hotspot name must not be empty
hu: A hotspot neve nem lehet üres

en: Hotspot password must either be empty or consist of anywhere from 8 up to 64 characters
hu: A hotspot jelszava vagy legyen üres, vagy legyen legalább 8, de legfeljebb 64 karakteres

en: Hotspot password must either be empty or consist of one of the following:<ul><li>Exactly 5 or 13 any characters</li><li>Exactly 10 or 26 hexadecimal characters:<br/>abcdef, ABCDEF or 0-9</li></ul>
hu: A hotspot jelszava vagy legyen üres, vagy a következők egyikéből kell állnia:<ul><li>Pontosan 5 vagy 13 karakter</li><li>Pontosan 10 vagy 26 hexadecimális karakter:<br/>abcdef, ABCDEF vagy 0-9</li></ul>

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Disconnect
hu: Lecsatlakozás

en: Delete
hu: Törlés

en: Export
hu: Exportálás

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Add new connection
hu: Új kapcsolat hozzáadása

en: Remove selected connection
hu: Kiválasztott kapcsolat eltávolítása

en: Export selected connection
hu: Kiválasztott kapcsolat exportálása

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
hu: Kapcsolat eltávolítása

en: Do you want to remove the connection '%1'?
hu: Szeretné eltávolítani a(z) „%1” kapcsolatot?
