plasma-nm - en to he translation catalogue (59 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
he: שגיאה בפענוח הסיסמה המעורפלת

en: Error
he: שגיאה

en: NetworkManager is missing support for Cisco Compatible VPN
he: ב־NetworkManager חסרה תמיכה ב־VPN תואם Cisco

en: %1: file could not be created
he: %1: לא ניתן ליצור קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
he: שער גישה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
he: IP/שם מארח לשער גישה IPsec.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
he: שם משתמש לחיבור.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
he: סיסמת משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
he: סיסמת משתמש לחיבור.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
he: שם קבוצה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
he: שם קבוצה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
he: סיסמת קבוצה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
he: סיסמת קבוצה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
he: הפעלת אימות מעורב, כלומר שימוש באישור בנוסף לסיסמה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
he: שימוש באימות מעורב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
he: קובץ רשות אישורים (CA):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
he: אישור CA בצורת PEM.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
he: מתקדם…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
he: הזדהות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
he: שם תחום:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
he: שם תחום (NT) לאימות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
he: ספק:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
he: ספק שער גישת ה־IPsec שלך.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
he: תעבורה ואבטחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
he: שיטת הצפנה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
he: שיטת הצפנה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
he: NAT חציה (traversal):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
he: שיטת NAT חציה לשימוש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: IKE DH Group:
he: קבוצת דיפי־הלמן של ה־IKE:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
he: שם קבוצת הדיפי־הלמן של ה־IKE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
he: סודיות העברה מושלמת (PFS):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
he: קבוצת דיפי־הלמן לשימוש עבור PFS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
he: פתחה מקומית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
he: פתחה מקומית לשימוש (0‏-65535). 0 (ערך ברירת המחדל) משמעו פתחה אקראית. 500 היא ברירת המחדל של vpnc.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
he: אקראי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
he: השבתת שליחת זיהוי עמיתים מתים (DPD - הגדרת זמן ההמתנה ל־0).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
he: השבתת זיהוי עמיתים מתים

en: Advanced VPNC properties
he: מאפייני VPNC מתקדמים

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
he: מאובטחת (ברירת מחדל)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
he: חלשה (הצפנת DES, יש לנקוט במשנה זהירות)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
he: ללא (מפוקפק לחלוטין)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
he: NAT-T כשזמין (ברירת מחדל)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
he: NAT-T תמיד

[ctx: NAT traversal method]
en: Cisco UDP
he: UDP של Cisco

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
he: מושבת

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 1
he: קבוצת דיפי־הלמן 1

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 2 (default)
he: קבוצת דיפי־הלמן 2 (ברירת מחדל)

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 5
he: קבוצת דיפי־הלמן 5

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
he: שרת (ברירת מחדל)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
he: ללא

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 1
he: קבוצת דיפי־הלמן 1

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 2
he: קבוצת דיפי־הלמן 2 (ברירת מחדל)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 5
he: קבוצת דיפי־הלמן 5

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VpncAuth)
en: VPNCAuthentication
he: אימות VPNC

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
he: סיסמת משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
he: סיסמת קבוצה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
he: שם קבוצה.
