plasma-nm - en to he translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomGatewayPort)
en: Use custom gateway port:
he: להשתמש בפתחה מותאמת אישית לשער גישה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomTunnelMtu)
en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
he: להשתמש בגודל מרבי להתמסרות (MTU) מותאם אישית לתעלה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_extraSshOptions)
en: Extra SSH options:
he: אפשרויות SSH נוספות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteDeviceNumber)
en: Remote device number:
he: מספר התקן מרוחק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useTapDevice)
en: Use a TAP device
he: להשתמש בהתקן TAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteUsername)
en: Remote username
he: שם משתמש מרוחק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_doNotReplaceDefaultRoute)
en: Do not replace default route
he: לא להחליף את ניתוב ברירת המחדל

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SshAuth)
en: SSH VPN
he: VPN דרך SSH

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_gateway)
en: Gateway:
he: שער גישה:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network Settings
he: הגדרות רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIpv6)
en: Remote IP Address:
he: כתובת IP מרוחקת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIpv6)
en: Local IP Address:
he: כתובת IP מקומית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmask)
en: Netmask:
he: מסכת רשת:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: IPv6 Network Settings
he: הגדרות רשת IPv6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useIpv6)
en: Use IPv6
he: להשתמש ב־IPv6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmaskIpv6)
en: Prefix:
he: קידומת:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Authentication
he: אימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_sshKeyFile)
en: SSH Key File:
he: קובץ מפתח SSH:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_authType)
en: Type:
he: סוג:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: SSH Agent
he: סוכן SSH

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Password
he: סיסמה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Key authentication
he: אימות מפתח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_advancedOption)
en: Advanced…
he: מתקדם…
