plasma-nm - en to he translation catalogue (81 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelGateway)
en: Gateway:
he: שער גישה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: L2TP server IP or name.
he: IP או שם של שרת L2TP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthType)
en: Authentication type:
he: סוג אימות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAuthType)
en: Select an authentication mode.
he: נא לבחור מצב אימות.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbAuthType)
en: Password
he: סיסמה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbAuthType)
en: Certificates (TLS)
he: אישור (TLS)

[ctx: like in Username for athentication]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Label_1)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: <html><head/><body><p>Set the name used for authenticating the local system to the peer to &lt;name&gt;.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>הגדרת השם שמשמש לאימות המערכת המקומית לעמית ל־&lt;name&gt;.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Label_2)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: <html><head/><body><p>Password passed to PPPD when prompted for it.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>סיסמה שתועבר ל־PPPD כשתתבקש.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Label_3)
en: NT Domain:
he: שם תחום NT:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: <html><head/><body><p>Append the domain name &lt;domain&gt; to the local host name for</p><p>authentication purposes.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>הוספת שם התחום &lt;domain&gt; לשם המארח המקומי</p><p>למטרות אימות.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: CA Certificate:
he: אישור רשות אישורים (CA):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, machineCA) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, userCA)
en: <html><head/><body><p>Certificate authority (CA) file in .pem, .der, .crt, .cer or .p12 formats.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>קובץ רשות אישורים (CA) בקבצים מהסוגים ‎.pem,‏ ‎.der,‏ ‎.crt,‏ .cer או ‎.p12.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: User Certificate:
he: אישור משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, userCert)
en: <html><head/><body><p>Certificate in .pem, .der, .crt, .cer or .p12 formats.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>אישור בקבצים מהסוגים ‎.pem,‏ ‎.der,‏ ‎.crt,‏ ‎.cer‏ או ‎.p12.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Private Key:
he: מפתח פרטי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, machineKey) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, userKey)
en: <html><head/><body><p>Private key in .pem, .der, .key, .pk8 or .p12 formats.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>מפתח פרטי בקבצים מהסוגים ‎.pem,‏ ‎.der,‏ ‎.key,‏ ‎.pk8 או ‎.p12.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Private Key Password:
he: סיסמה למפתח פרטי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, machineKeyPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userKeyPassword)
en: <html><head/><body><p>Password for private key or PKCS#12 certificate.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>סיסמה למפתח פרטי או לאישור מסוג PKCS#12.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnIPSecSettings)
en: IPsec Settings…
he: הגדרות IPsec…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPPPSettings)
en: PPP Settings…
he: הגדרות PPP…

en: User Password:
he: סיסמת משתמש:

en: User Certificate Password:
he: סיסמת אישור משתמש:

en: Machine Certificate Password:
he: סיסמת אישור מכונה:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbEnableTunnelToHost)
en: Enable IPsec tunnel to L2TP host
he: הפעלת תעלת IPsec למארח L2TP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbAuthentication)
en: Machine Authentication
he: אימות מכונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthType)
en: Type:
he: סוג:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbAuthType)
en: Pre-shared Key (PSK)
he: מפתח ששותף מראש (PSK)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Pre-shared Key:
he: מפתח ששותף מראש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, presharedKey)
en: <html><head/><body><p>Pre-shared key (PSK) secret.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>סוד מפתח ששותף מראש (PSK).</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Machine Certificate:
he: אישור מכונה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, machineCert)
en: <html><head/><body><p>Certificate in .pem, .der or .p12 formats.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>אישור בתצורות ‎.pem,‏ ‎.der או ‎.p12.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbAdvanced)
en: Advanced
he: מתקדם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Phase1 Algorithms:
he: אלגוריתם לשלב1 (Phase1):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Phase2 Algorithms:
he: אלגוריתם לשלב2 (Phase2):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, esp)
en: <html><head/><body><p>Optional. A list of proposals for ESP - Quick Mode. The format is “enc-integ,enc-integ, …”.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>רשות. רשימה של הצעות ל־ESP (מטען אבטחה מכומס) - מצב מהיר. התבנית היא „enc-integ,enc-integ, …”.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, ikelifetime)
en: <html><head/><body><p>How long the keying channel of a connection should last before being renegotiated.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>למשך כמה זמן ערוץ משא ומתן של מפתחות אמור להחזיק לפני חידוש המשא ומתן.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbIkelifetime)
en: Phase1 Lifetime:
he: זמן החיים של שלב1 (Phase1):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ike)
en: <html><head/><body><p>Optional. A list of proposals for IKE - Main Mode. The format is “enc-integ-group,enc-integ-group, …”.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>רשות. רשימת הצעות ל־IKE (החלפת מפתחות פנימית) - מצב ראשי. התבנית היא „enc-integ-group,enc-integ-group, …”.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSalifetime)
en: Phase2 Lifetime:
he: זמן החיים של שלב2 (Phase2):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, salifetime)
en: <html><head/><body><p>How long a particular instance of a connection (a set of encryption/authentication keys for user packets) should last, from successful negotiation to expiry.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>למשך כמה זמן מופע מסוים של חיבור (סדרה של מפתחות הצפנה/אימות לחבילות משתמש) אמורה לארוך, ממשא ומתן מוצלח ועד לתפוגת התוקף.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, remoteId)
en: <html><head/><body><p>Optional. How the IPsec server should be identified for authentication. Sometimes referred to as Peer ID or Gateway ID, also referred to as rightid by strongSwan, Libreswan, Openswan and FreeS/WAN. See strongSwan or Libreswan documentation for leftid/rightid syntax and identity parsing.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>רשות. איך שרת ה־IPsec אמור להזדהות לאימות. לפעמים נקרא גם Peer ID או Gateway ID, או גם בשם rightid על ידי strongSwan,‏ ‎Libreswan,‏ ‎Openswan ו־FreeS/WAN. יש לעיין בתיעוד של strongSwan או של Libreswan לפירוט התחביר של leftid/rightid ופענוח זהות.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbIPComp)
en: <html><head/><body><p>IPComp compresses raw IP packets before they get encrypted. This saves some bandwidth, but uses more processing power.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>IPComp דוחס חבילות IP גולמיות טרם הצפנתן. חוסך קצת נפח תעבודה אך משתמש ביותר עוצמת עיבוד.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbIPComp)
en: Use IP compression
he: להשתמש בדחיסת IP

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbPFS)
en: <html><head/><body><p>Disable perfect forward secrecy. Enable this option only if the server doesn’t support PFS.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>השבתת סודיות העברה מושלמת (PFS). יש להפעיל את האפשרות הזאת רק אם השרת לא תומך ב־PFS.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPFS)
en: Disable PFS
he: השבתת PFS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbForceEncaps)
en: <html><head/><body><p>Some firewalls block ESP traffic. Enforcing UDP encapsulation even if no NAT situation is detected might help in such cases.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>חלק מחומות האש חוסמות תעבורת ESP. אכיפת כימוס UDP אפילו אם לא זוהה מצב NAT עשוי לסייע במקרים כאלה.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbForceEncaps)
en: Enforce UDP encapsulation
he: אכיפת כימוס UDP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Remote ID:
he: מזהה מרוחק:

en: L2TP IPsec Options
he: אפשרויות IPsec של L2TP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_authenfication)
en: Authentication
he: אימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblauth)
en: Allow following authentication methods:
he: לאפשר את שיטות האימות הבאות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, listWidget)
en: Allow/disable authentication methods
he: הפעלת/השבתת שיטות אימות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_cryptoAndCompression)
en: Compression
he: דחיסה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbBSD)
en: Allow/disable BSD-Compress compression.
he: הפעלת/השבתת דחיסת BSD-Compress.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbBSD)
en: Allow BSD compression
he: לאפשר דחיסת BSD

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbdeflate)
en: Allow/disable Deflate compression.
he: לאפשר/להשבית דחיסת Deflate.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbdeflate)
en: Allow Deflate compression
he: לאפשר דחיסת Deflate

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbTCPheaders)
en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit
    and the receive directions.
he: לאפשר/להשבית דחיסת כותרת TCP/IP בשיטת ואן יקובסון בשני הכיוונים
    השליחה והקבלה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbTCPheaders)
en: Allow TCP header compression
he: לאפשר דחיסת כותרת TCP

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbCompressionNegotiation)
en: Allow protocol field compression negotiation in both the receive and the
     transmit directions.
he: לאפשר משא ומתן על דחיסת שדות פרוטוקול הן בכיוון הקבלה
    והן בכיוון השליחה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCompressionNegotiation)
en: Use protocol field compression negotiation
he: להשתמש במשא ומתן על דחיסת שדה פרוטוקול

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbAddressControlCompression)
en: Use Address/Control compression in both directions (send and receive).
he: להשתמש בדחיסת כתובת/בקרה בשני הכיוונים (שליחה וקבלה).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAddressControlCompression)
en: Use Address/Control compression
he: להשתמש בדחיסת כתובת/בקרה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_echo)
en: Echo
he: הד (Echo)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbsendEcho)
en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
he: לשלוח בקשות הד (echo-requests) של LCP (פרוטוקול בקשת קישוריות) כדי לברר האם העמית עדיין בחיים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbsendEcho)
en: Send PPP echo packets
he: שליחת חבילות הד (echo) של PPP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_other)
en: Other Settings
he: הגדרות אחרות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMRU)
en: MRU:
he: MRU (גודל מרבי לקבלה):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMTU)
en: MTU:
he: MTU (גודל מרבי להתמסרות):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, gbMPPE)
en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To
    enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication
    methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
he: לתשומת ליבך: הצפנת MPPE זמינה רק עם שיטות ההצפנה MSCHAP. כדי
    להפעיל את תיבת הסימון הזאת, יש לבחור לפחות באחת משיטות ההצפנה של MSCHAP:
    MSCHAP או MSCHAPv2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbMPPE)
en: Use MPPE Encryption
he: להשתמש בהצפנת MPPE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMMPEcrypto)
en: Crypto:
he: קריפטוגרפיה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cbMPPECrypto)
en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
he: לדרוש שימוש ב־MPPE, עם הצפנת 40/128 סיביות או הכול.

[ctx: like in use Any configuration]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbMPPECrypto)
en: Any
he: כלשהו

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbMPPECrypto)
en: 128 bit
he: 128 סיביות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbMPPECrypto)
en: 40 bit
he: 40 סיביות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbstatefulEncryption)
en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
he: לאפשר ל־MPPE להשתמש במצב בר־עבר (stateful). עדיין יתבצע קודם ניסיון לעבור למצב נטול עבר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbstatefulEncryption)
en: Use stateful encryption
he: להשתמש בהצפנה בת־עבר (stateful)

en: L2TP PPP Options
he: אפשרויות PPP של L2TP
