plasma-nm - en to he translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
he: שם תחום ברמה עליונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
he: שרת שמות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
he: גודל מקטע:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
he: אוטומטי

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
he:  בתים
