plasma-nm - en to eu translation catalogue (58 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
eu: Errorea ezkutuko pasahitza deszifratzean

en: Error
eu: Errorea

en: NetworkManager is missing support for Cisco Compatible VPN
eu: «NetworkManager»ek «Cisco»rekin bateragarriak diren VPNetarako euskarria falta du

en: %1: file could not be created
eu: %1: ezin izan da fitxategia sortu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
eu: Atebidea:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
eu: IPsec atebidearen IP/ostalari-izena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
eu: Erabiltzaile-izena:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
eu: Erabiltzaile izena konexiorako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
eu: Erabiltzaile pasahitza:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
eu: Erabiltzailearen pasahitza konexiorako.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
eu: Taldearen izena:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
eu: Taldearen izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
eu: Talde pasahitza:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
eu: Talde pasahitza:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
eu: Gaitu autentifikatze hibridoa, hau da, erabili egiaztagiria pasahitzaz gain.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
eu: Erabili autentifikazio hibridoa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
eu: CA fitxategia:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
eu: CA ziurtagiria PEM formatuan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
eu: Aurreratua...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
eu: Identifikazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
eu: Domeinua:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
eu: (NT-)domeinu izena autentikaziorako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
eu: Hornitzailea:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
eu: Zure IPsec atebidearen hornitzailea.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
eu: Garraioa eta segurtasuna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
eu: Zifratze metodoa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
eu: Zifratzeko metodoa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
eu: NAT transbertsala:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
eu: Erabiliko den NAT transbertsal metodoa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: IKE DH Group:
eu: IKE DH taldea:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
eu: IKE DH taldearen izena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
eu: Aurrera begira sekretu perfektua (PFS):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
eu: PFSrako erabili beharreko Diffie-Hellman taldea.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
eu: Ataka lokala:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
eu: Erabili behar den portu lokala (0-65535). 0 (Balio lehenetsia) ausazko portua esan nahi du. 500 VPNCren lehenetsia da.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
eu: Ausazkoa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
eu: Ezgaitu DPD paketeak bidaltzea (ezarri denbora-muga 0)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
eu: Desgaitu hildako parekoen detekzioa

en: Advanced VPNC properties
eu: VPNC propietate aurreratuak

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
eu: Segurua (lehenetsia)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
eu: Ahula (DES zifratzea, erabili kontuz)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
eu: Bat ere ez (erabat ez segurua)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
eu: NAT-T erabilgarri dagoenean (lehenetsia)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
eu: NAT-T beti

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
eu: Desgaituta

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 1
eu: 1. DH taldea

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 2 (default)
eu: 2. DH taldea (lehenetsia)

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 5
eu: 5. DH taldea

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
eu: Zerbitzaria (lehenetsia)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
eu: Bat ere ez

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 1
eu: 1. DH taldea

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 2
eu: 2. DH taldea

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 5
eu: 5. DH taldea

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VpncAuth)
en: VPNCAuthentication
eu: VPNCAutentikazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
eu: Erabiltzaile pasahitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
eu: Talde pasahitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
eu: Taldearen izena.
