plasma-nm - en to eu translation catalogue (23 entries)

[ctx: @label:textbox password label for private key password]
en: Private Key Password:
eu: Gako pribatuaren pasahitza:

[ctx: @label:textbox password label for EAP password]
en: Password:
eu: Pasahitza:

[ctx: @label:textbox error message while saving configuration]
en: Configuration uses ssh-agent for authentication, but no ssh-agent found running.
eu: Konfigurazioak ssh-agent darabil autentifikaziorako, baina ez da ssh-agent aurkitu exekutatzen..

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StrongswanAuth) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StrongswanProp)
en: Strong Swan VPN
eu: Strong Swan VPNa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
eu: Pasahitza:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Gateway
eu: Atebidea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Gateway:
eu: Atebidea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Certificate:
eu: Ziurtagiriak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_1)
en: Identity:
eu: Nortasuna:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
eu: Autentifikazioa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Certificate/private key
eu: Ziurtagiriak/gako pribatua

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Certificate/ssh-agent
eu: Ziurtagiriak/ssh-agent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private key:
eu: Gako pribatua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Private Key Password:
eu: Gako pribatuaren pasahitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User Password:
eu: Erabiltzailearen pasahitza:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
eu: Aukerak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, innerIP)
en: Request an inner IP address
eu: Eskatu barne IP helbide bat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, udpEncap)
en: Enforce UDP encapsulation
eu: Derrigortu UDP kapsulatzea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ipComp)
en: Use IP compression
eu: Erabili IP konpresioa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, proposal)
en: Enable Custom Cipher Proposals
eu: Gaitu norberak finkatutako zifratze proposamenak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ike)
en: A list of proposals for IKE separated by ";"
eu: IKE-rako proposamen zerrenda bat ";" bidez bereizia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, esp)
en: A list of proposals for ESP separated by ";"
eu: ESP-rako proposamen zerrenda bat ";" bidez bereizia
