plasma-nm - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
eu: Ezin izan da software tokena hasieratu: %1

en: Contacting host, please wait…
eu: Ostalariarekin konektatzen, itxaron mesedez...

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
eu: Ireki saioa

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
eu: Ziurtagiriaren egiaztatzeak huts egin du "%1" VPN zerbitzarian.
    Arrazoia: %2
    Onartu hala ere?

en: Connection attempt was unsuccessful.
eu: Konexio saiakera ez da burutu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
eu: OpenConnect VPN Autentifikazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
eu: VPN ostalaria

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
eu: Konektatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
eu: Automatikoki konektatua hasi hurrengoan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
eu: Gorde pasahitzak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
eu: Ikusi egunkaria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
eu: Egunkari maila:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
eu: Errorea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Info
eu: Informazioa

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
eu: Araztu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
eu: Aztarna

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
eu: OpenConnect ezarpenak

[ctx: like in General settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
eu: Orokorra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
eu: Atebidea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
eu: CA ziurtagiria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
eu: Proxya:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User Agent:
eu: Erabiltzaile-agentea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: CSD Wrapper Script:
eu: CSD wrapper-scrit-a:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
eu: Baimendu Cisco mahaigain seguruko troiarra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
eu: VPN Protokoloa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
eu: Jakitera eman den SE:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
eu: Jakitera eman duen bertsioa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
eu: Ziurtagiri autentikazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
eu: Makinaren ziurtagiria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
eu: Gako pribatua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
eu: Erabiltzaile-ziurtagiria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
eu: Erabili FSID gako-pasaesaldi gisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
eu: Saihestu erabiltzaileak eskuz ziurtagiri baliogabeak onartzea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buTokens)
en: Token Authentication
eu: Token autentifikazioa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenConnectToken)
en: OpenConnect OTP Tokens
eu: OpenConnect OTP tokenak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
eu: Software Token autentifikazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
eu: Token modua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
eu: Tokenaren sekretua:

en: Choose a Passkey
eu: Aukeratu pasagako bat

en: Which passkey do you want to use for %1?
eu: %1(e)rako zein pasagako erabili nahi duzu?

en: Ok
eu: Ados

en: Use your security key with %1
eu: %1(e)rekin erabili zure segurtasun-gakoa

en: Touch your security key again to complete the request.
eu: Eskaera osatzeko berriz ukitu zure segurtasun-gakoa.

en: Next
eu: Hurrengoa

en: PIN Required
eu: PINa behar da

en: Enter the PIN for your security key
eu: Sartu zure segurtasun gakoaren PINa

en: New PIN Required
eu: PIN berria behar da

en: Set new PIN for your security key
eu: Ezarri zure segurtasun-gakorako PIN berria

en: Change PIN Required
eu: PINa aldatzea beharrezkoa da

en: Change PIN for your security key
eu: Aldatu zure segurtasun-gakoaren PIN

en: Internal User Verification Locked
eu: Erabiltzaileen barneko egiaztatzea giltzatuta

en: Wrong PIN. %1 attempts remaining.
eu: PIN okerra. %1 saiakera geratzen dira.

en: Too Short. %1 attempts remaining.
eu: Laburregia. %1 saiakera geratzen dira.

en: Invalid Characters. %1 attempts remaining.
eu: Karaktere baliogabeak. %1 saiakera gelditzen dira.

en: Same as current PIN. %1 attempts remaining.
eu: Uneko PIN bera. %1 saiakera geratzen dira.

en: Something went wrong
eu: Zerbait gaizki atera da

en: Request Timeout
eu: Eskaerak denbora-muga gainditu du

en: Key not registered
eu: Gakoa ez dago erregistratuta

en: You already registered this device.Try again with device
eu: Gailu hau jada erregistratu duzu. Gailuarekin berriz saiatu

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
eu: Segurtasun-gakoa giltzatuta dago okerreko PINa gehiegitan sartu delako. Giltzapetik askatzeko, kendu eta berriz sartu.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
eu: Segurtasun-gakoa giltzatuta dago okerreko PINa gehiegitan sartu delako. Segurtasun-gakoa berrezarri beharko duzu.

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
eu: Egiaztapena egin bitartean egiaztatzailea kendu da. Mesedez berriro sartu eta saiatu berriz.

en: Authenticator doesn't have resident key support
eu: Egiaztatzaileak ez du gako egoiliarraren euskarririk

en: Authenticator missing user verification
eu: Egiaztatzaileak erabiltzaile egiaztapena falta du

en: Authenticator missing Large Blob support
eu: Egiaztatzaileak «Large Blob»erako euskarria falta du

en: No common algorithms
eu: Ez dago algoritmo komunik

en: Storage Full
eu: Biltegia beteta

en: User consent denied
eu: Erabiltzailearen onarpena ukatu da

en: User Cancelled Request
eu: Erabiltzaileak bertan behera utzitako eskaera

en: Close
eu: Itxi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headingLabel)
en: Heading
eu: Goiburua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
eu: Deskribapena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinLabel)
en: PIN
eu: PINa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
eu: Baieztatu PINa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinEntryErrorLabel)
en: TextLabel
eu: Testu-etiketa
