plasmanetworkmanagement_iodineui - en to eu translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
eu: Goi mailako domeinua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
eu: Zerbitzari Izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
eu: Pasahitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
eu: Zati-tamaina:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
eu: Automatikoa

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
eu: byteak
