plasma-nm - en to eo translation catalogue (59 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
eo: Eraro deĉifri la malklarigitan pasvorton

en: Error
eo: Eraro

en: NetworkManager is missing support for Cisco Compatible VPN
eo: NetworkManager mankas subteno por Cisco Compatible VPN

en: %1: file could not be created
eo: %1: dosiero ne povis esti kreita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
eo: Enirejo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
eo: IP/gastnomo de IPsec-enirejo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
eo: Uzantnomo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
eo: Uzantnomo por la konekto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
eo: Pasvorto de uzanto:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
eo: Pasvorto de uzanto por la konekto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
eo: Grupnomo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
eo: Grupnomo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
eo: Gruppasvorto:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
eo: Gruppasvorto.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
eo: Ebligi hibridan aŭtentikigon, t.e. uzu atestilon krom pasvorto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
eo: Uzi hibridan aŭtentikigon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
eo: CA-dosiero:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
eo: CA-atestilo en PEM-formato.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
eo: Altnivela…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
eo: Identigo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
eo: Domajno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
eo: (NT-)Domajna nomo por aŭtentigo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
eo: Vendisto:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
eo: Vendisto de via IPsec-enirejo.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
eo: Transporto kaj Sekureco

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
eo: Ĉifrada metodo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
eo: Ĉifrada metodo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
eo: NAT-trapaso:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
eo: NAT-traversa metodo por uzi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: IKE DH Group:
eo: IKE DH Grupo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
eo: Nomo de la IKE DH-grupo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
eo: Perfekta Antaŭa Sekreteco:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
eo: Diffie-Hellman-grupo por uzi por PFS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
eo: Loka Pordo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
eo: Loka pordo uzinda (0-65535). 0 (defaŭlta valoro) signifas hazardan pordon. 500 estas la defaŭlto de vpnc.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
eo: Hazarda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
eo: Malebligi la sendon de DPD-pakaĵoj (agordu la tempodaŭron al 0).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
eo: Malebligi detekton de mortintaj samuloj

en: Advanced VPNC properties
eo: Altnivelaj VPNC-ecoj

[ctx: VPNC vendor name]
en: Netscreen
eo: Reta ekrano

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
eo: Sekura (defaŭlte)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
eo: Malforta (DES-ĉifrado, uzu singarde)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
eo: Neniu (tute nesekura)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
eo: NAT-T kiam disponebla (defaŭlte)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
eo: NAT-T ĉiam

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
eo: Malebligita

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 1
eo: DH-grupo 1

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 2 (default)
eo: DH Grupo 2 (defaŭlte)

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 5
eo: DH-grupo 5

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
eo: Servilo (defaŭlte)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
eo: Neniu

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 1
eo: DH-grupo 1

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 2
eo: DH-grupo 2

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 5
eo: DH-grupo 5

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VpncAuth)
en: VPNCAuthentication
eo: VPNCAŭtentikigo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
eo: Uzanto Pasvorto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
eo: Gruppasvorto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
eo: Uzantnomo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
eo: Grupnomo.
