plasma-nm - en to eo translation catalogue (24 entries)

[ctx: @label:textbox password label for private key password]
en: Private Key Password:
eo: Privata Ŝlosilo Pasvorto:

[ctx: @label:textbox password label for EAP password]
en: Password:
eo: Pasvorto:

[ctx: @label:textbox error message while saving configuration]
en: Configuration uses ssh-agent for authentication, but no ssh-agent found running.
eo: Agordo uzas ssh-agent por aŭtentikigo, sed neniu ssh-agent troviĝis funkcianta.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StrongswanAuth) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StrongswanProp)
en: Strong Swan VPN
eo: Strongswan VPN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
eo: Pasvorto:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Gateway
eo: Enirejo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Gateway:
eo: Enirejo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Certificate:
eo: Atestilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_1)
en: Identity:
eo: Identeco:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
eo: Aŭtentikigo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Certificate/private key
eo: Atestilo/privata ŝlosilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Certificate/ssh-agent
eo: Atestilo/ssh-agento

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMethod)
en: Smartcard
eo: Smartkarto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private key:
eo: Privata ŝlosilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Private Key Password:
eo: Privata Ŝlosilo Pasvorto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Username:
eo: Uzantnomo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User Password:
eo: Uzanto Pasvorto:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
eo: Opcioj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, innerIP)
en: Request an inner IP address
eo: Peti internan IP-adreson

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, udpEncap)
en: Enforce UDP encapsulation
eo: Devigi UDP-enkapsuligon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ipComp)
en: Use IP compression
eo: Uzi IP-kunpremadon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, proposal)
en: Enable Custom Cipher Proposals
eo: Ebligi Proprajn Ĉifro-Proponojn

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ike)
en: A list of proposals for IKE separated by ";"
eo: Listo de proponoj por IKE apartigitaj per ";"

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, esp)
en: A list of proposals for ESP separated by ";"
eo: Listo de proponoj por ESP apartigitaj per ";"
