plasma-nm - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Import the VPN configuration from "%1"?
eo: Ĉu enporti la VPN-agordon el "%1"?

[ctx: @title:window]
en: Import VPN Configuration
eo: Enporti VPN-Agordon

en: Import
eo: Enporti

en: Failed to import VPN connection: %1
eo: Malsukcesis importi VPN-konekton: %1

en: Connection imported.
eo: Konekto enportiĝis.

en: my_shared_connection
eo: mia_kunhava_konekto

en: Export VPN Connection
eo: Eksportu VPN-Konekton

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
eo: Ĉu vi volas konservi ŝanĝojn faritajn al la konekto '%1'?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
eo: Konservu Ŝanĝojn

en: Import VPN Connection
eo: Importu VPN-konekton

en: VPN connections (%1)
eo: VPN-konektoj (%1)

en: No file was provided
eo: Neniu dosiero estis disponigita

en: Unknown VPN type
eo: Nekonata VPN-tipo

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
eo: Elektu Konekto-Tipon

en: Create
eo: Krei

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Configuration
eo: Agordo

[ctx: @title:window]
en: Configuration
eo: Agordo

en: General
eo: Generalo

en: Ask for PIN on modem detection
eo: Petu PIN pri modema detekto

en: Show virtual connections
eo: Montru virtualajn konektojn

[ctx: @label Hotspot name]
en: Name:
eo: Nomo:

[ctx: @label Hotspot password]
en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Hotspot name must not be empty
eo: Hotspot-nomo devas esti nemalplena

en: Hotspot password must either be empty or consist of anywhere from 8 up to 64 characters
eo: Hotspot-pasvorto devas esti aŭ malplena aŭ konsisti el io inter 8 ĝis 64 signoj

en: Hotspot password must either be empty or consist of one of the following:<ul><li>Exactly 5 or 13 any characters</li><li>Exactly 10 or 26 hexadecimal characters:<br/>abcdef, ABCDEF or 0-9</li></ul>
eo: Hotspot-pasvorto devas esti aŭ malplena aŭ konsisti el unu el la sekvantaj:<ul><li>Ekzakte 5 aŭ 13 de ajn signoj</li><li>Ekzakte 10 aŭ 26 deksesumaj signoj:<br/>abcdef, ABCDEF aŭ 0-9</li></ul>

en: Connect
eo: Konekti

en: Disconnect
eo: Malkonekti

en: Delete
eo: Forigi

en: Export
eo: Eksporto

en: Connected
eo: Konektis

en: Connecting
eo: Konektante

en: Add new connection
eo: Aldonu novan konekton

en: Remove selected connection
eo: Forigi elektitan konekton

en: Export selected connection
eo: Eksportu elektitan konekton

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
eo: Forigi Konekton

en: Do you want to remove the connection '%1'?
eo: Ĉu vi volas forigi la konekton '%1'?
