plasmanetworkmanagement_iodineui - en to de translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
de: Toplevel-Domain:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
de: Namensserver:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
de: Passwort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
de: Fragmentgröße:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
de: Automatisch

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
de:  Bytes
