plasma-nm - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
bg: Грешка при дешифрирането на скритата парола

en: Error
bg: Грешка

en: NetworkManager is missing support for Cisco Compatible VPN
bg: NetworkManager няма поддръжка за Cisco съвместими VPN

en: %1: file could not be created
bg: %1: файлът не може да бъде създаден

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
bg: Шлюз:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
bg: IP/име на хост на IPsec шлюз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
bg: Потребителско име:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
bg: Потребителско име за връзката.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
bg: Потребителска парола:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
bg: Потребителска парола за връзката.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
bg: Име на група:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
bg: Име на група

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
bg: Парола на група:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
bg: Парола на група.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
bg: Активиране на хибридно удостоверяване, т.е. използване на сертификат в допълнение към паролата.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
bg: Използване на хибридно удостоверяване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
bg: CA файл:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
bg: CA сертификат във формат PEM.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
bg: Разширен

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
bg: Идентификация

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
bg: Домейн:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
bg: (NT-) Име на домейн за удостоверяване.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
bg: Доставчик:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
bg: Доставчик на вашия IPsec шлюз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
bg: Транспорт и сигурност

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
bg: Метод на криптиране:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
bg: Метод на криптиране.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
bg: NAT обход:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
bg: Използва се метод за обръщане на NAT.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
bg: Име на групата IKE DH.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
bg: Перфектно препращане на тайна:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
bg: Група Diffie-Hellman, която да се използва за PFS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
bg: Местен порт:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
bg: Локален порт за използване (0-65535). 0 (стойност по подразбиране) означава произволен порт. 500 е vpnc по подразбиране.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
bg: Случайно

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
bg: Деактивиране на изпращането на DPD пакети (задайте времето за изчакване на 0).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
bg: Деактивиране на откриването на мъртви peer

en: Advanced VPNC properties
bg: Разширени VPNC свойства

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
bg: Защитено (по подразбиране)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
bg: Слабо (DES шифроване, използвайте с внимание)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
bg: Без

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
bg: NAT-T, когато е наличен (по подразбиране)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
bg: NAT-T винаги

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
bg: Деактивирано

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
bg: Сървър (по подразбиране)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
bg: Без

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VpncAuth)
en: VPNCAuthentication
bg: Удостоверяване VPNC

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
bg: Потребителска парола:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
bg: Парола на група:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
bg: Потребителско име:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
bg: Име на група.
