plasma-nm - en to bg translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
bg: Домейн от първо ниво:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
bg: Сървър за имена:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
bg: Парола:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
bg: Размер на фрагмента:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
bg: Автоматично

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
bg:  байта
