plasma-nm - en to az translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
az: Ən üst səviyyəli domen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
az: DNS-server:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
az: Şifrə:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
az: Hissənin ölçüsü:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
az: Avtomatik

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
az:  bayt
