plasma-dialer - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
tr: Arayan kimliği yok

en: Missed call
tr: Yanıtsız arama

en: Missed call from %1
tr: %1 kişisinden yanıtsız arama

en: Incoming call
tr: Gelen arama

en: Accept
tr: Kabul et

en: Reject
tr: Reddet
