plasma-dialer - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
sv: Ingen nummerpresentation

en: Missed call
sv: Missat samtal

en: Missed call from %1
sv: Missat samtal från %1

en: Incoming call
sv: Inkommande samtal

en: Accept
sv: Acceptera

en: Reject
sv: Avslå
