plasma-dialer - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Phone
sl: Telefon

en: © 2015-2022 KDE Community
sl: © 2015-2022 skupnost KDE

en: Swipe to accept
sl: S prstom potegni za sprejem

en: Active call list
sl: Aktivni seznam klicev

en: Incoming...
sl: Prihajajoče...

en: Calling...
sl: Kličem...

en: Keypad
sl: Tipkovnica

en: Speaker
sl: Zvočnik

en: Mute
sl: Nemo

en: View
sl: Pogled

en: History
sl: Zgodovina

en: Contacts
sl: Stiki

en: Dialer
sl: Klicalnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Quit
sl: Zapusti

en: No contacts have a phone number set
sl: Ni še nobenih stikov s telefonsko številko

en: Select number to call
sl: Izberite številko, ki jo želite poklicati

en: Telephony daemons are not responding
sl: Demoni telefona se ne odzivajo

en: Modem devices are not found
sl: Ni najdenih modemskih naprav

en: Voicemail number couldn't be found
sl: Številke telefonskega odzivnika ni bilo mogoče najti

en: Duration: %1
sl: Trajanje: %1

en: Call History
sl: Zgodovina klicev

en: Clear history
sl: Počisti zgodovino

en: No recent calls
sl: Ni nedavnih klicev

en: No IMEIs found
sl: Ni mogoče najti IMEI

en: Adaptive Call Blocking
sl: Adaptivno blokiranje klicev

en: Ignore calls from unknown numbers
sl: Prezri klice iz neznanih številk

en: When a call is an incoming from an unknown number
sl: Kadar je klic iz neznane številke

en: Immediately hang up
sl: Takoj odloži slušalko

en: Ring without notification
sl: Zvoni brez obvestila

en: Ring with silent notification
sl: Zvoni s tihim obvestilom

en: Allowed exceptions
sl: Dovoljene izjeme

en: Anonymous numbers
sl: Anonimne številke

en: Existing outgoing call to number
sl: Obstaja klic navzven na številko

en: Callback within
sl: Povratni klic znotraj

en: minutes
sl: minute

en: Allowed phone number exceptions
sl: Dovoljene izjeme telefonskih številk

en: Add new pattern
sl: Dodaj nov vzorec

en: About
sl: O programu

en: Adaptive call blocking
sl: Adaptivno blokiranje klicev

en: Incoming call screen appearance
sl: Prikaz klica na zaslonu

en: Buttons
sl: Gumbi

en: Symmetric Swipe
sl: Simetrični poteg

en: Asymmetric Swipe
sl: Asimetrični poteg

en: USSD Error
sl: Napaka USSD

en: USSD Message
sl: Sporočilo USSD

en: Write response...
sl: Piši odgovor...

en: Send
sl: Pošlji

en: Cancel USSD session
sl: Prekliči sejo USSD
