plasma-dialer - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
sl: Ni določilnika klicatelja

en: Missed call
sl: Zgrešen klic

en: Missed call from %1
sl: Zgrešen klic od %1

en: Incoming call
sl: Dohodni klic

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Reject
sl: Zavrni
