plasma-dialer - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Phone
pl: Telefon

en: Plasma phone dialer
pl: Wybieranie numerów telefonicznych Plazmy

en: © 2015-2022 KDE Community
pl: © 2015-2022 Społeczność KDE

en: Swipe to accept
pl: Przeciągnij, aby zatwierdzić

en: Active call list
pl: Lista trwających połączeń

en: Incoming...
pl: Przychodzące...

en: Calling...
pl: Dzwonienie...

en: Keypad
pl: Klawiatura numeryczna

en: Speaker
pl: Głośnik

en: Mute
pl: Wycisz

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Dialer
pl: Wybieranie numerów

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Quit
pl: Zakończ

en: No contacts have a phone number set
pl: Żaden z kontaktów nie ma ustawionego numeru telefonu

en: Select number to call
pl: Wybierz numer, na który zadzwonić

en: Telephony daemons are not responding
pl: Usługi telefoniczne nie odpowiadają

en: Modem devices are not found
pl: Nie znaleziono żadnego urządzenia modemu

en: Voicemail number couldn't be found
pl: Nie można znaleźć numeru automatycznej sekretarki

en: Duration: %1
pl: Czas trwania: %1

en: Call History
pl: Historia połączeń

en: Clear history
pl: Wyczyść historię

en: No recent calls
pl: Brak niedawnych połączeń

en: No IMEIs found
pl: Nie znaleziono żadnych numerów IMEI

en: Adaptive Call Blocking
pl: Dostosowujące się blokowanie rozmów

en: Ignore calls from unknown numbers
pl: Nie zważaj na telefony od nieznanych numerów

en: When a call is an incoming from an unknown number
pl: Gdy ktoś dzwoni z nieznanego numeru

en: Immediately hang up
pl: Natychmiastowo odwieś

en: Ring without notification
pl: Zadzwoń bez powiadomienia

en: Ring with silent notification
pl: Zadzwoń cichym powiadomieniem

en: Allowed exceptions
pl: Dozwolone wyjątki

en: Anonymous numbers
pl: Numery anonimowe

en: Existing outgoing call to number
pl: Istniejąca rozmowa wychodząca na numer

en: Callback within
pl: Oddzwoń w przeciągu

en: minutes
pl: minuty

en: Allowed phone number exceptions
pl: Wyjątkowo dozwolone numery telefonów

en: Add new pattern
pl: Dodaj nowy wzorzec

en: About
pl: O programie

en: Adaptive call blocking
pl: Dostosowujące się blokowanie rozmów

en: Incoming call screen appearance
pl: Wygląd ekranu rozmowy przychodzącej

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Symmetric Swipe
pl: Symetryczne przewinięcie

en: Asymmetric Swipe
pl: Asymetryczne przewinięcie

en: USSD Error
pl: Błąd USSD

en: USSD Message
pl: Wiadomość USSD

en: Write response...
pl: Napisz odpowiedź...

en: Send
pl: Wyślij

en: Cancel USSD session
pl: Zakończ sesję USSD
