plasma-dialer - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
pl: Nie ma ID dzwoniącego

en: Missed call
pl: Połączenie nieodebrane

en: Missed call from %1
pl: Nieodebrane połączenie od %1

en: Incoming call
pl: Rozmowa przychodząca

en: Accept
pl: Przyjmij

en: Reject
pl: Odrzuć
