plasma-dialer - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
pa: ਕੋਈ ਕਾਲਰ ID ਨਹੀਂ

en: Missed call
pa: ਖੁੰਝੀ ਕਾਲ

en: Missed call from %1
pa: %1 ਤੋਂ ਖੁੰਝੀ ਕਾਲ

en: Incoming call
pa: ਆ ਰਹੀ ਕਾਲ

en: Accept
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ

en: Reject
pa: ਇਨਕਾਰ
