plasma-dialer - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
nn: Skjult nummer

en: Missed call
nn: Tapt oppringing

en: Missed call from %1
nn: Tapt oppringing frå %1

en: Incoming call
nn: Innkommande samtale

en: Accept
nn: Svar

en: Reject
nn: Avvis
