plasma-dialer - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
nl: Geen ID van beller

en: Missed call
nl: Gemiste oproep

en: Missed call from %1
nl: Gemiste oproep van %1

en: Incoming call
nl: Inkomende oproep

en: Accept
nl: Accepteren

en: Reject
nl: Afwijzen
