plasma-dialer - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
lv: Nav zvanītāja ID

en: Missed call
lv: Neatbildēts zvans

en: Missed call from %1
lv: Neatbildēts zvans no %1

en: Incoming call
lv: Ienākošs zvans

en: Accept
lv: Atbildēt

en: Reject
lv: Noraidīt
