plasma-dialer - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Phone
ka: ტელეფონი

en: Plasma phone dialer
ka: Plasma-ის ტელეფონი

en: © 2015-2022 KDE Community
ka: © 2015-2022 KDE-ის საზოგადოება. ყველა უფლება დაცულია

en: Alexey Andreyev
ka: ალექსეი ანდრეევი

en: Swipe to accept
ka: მისაღებად გადაუსვით

en: Active call list
ka: აქტიური ზარების სია

en: Incoming...
ka: შემომავალი...

en: Calling...
ka: ვრეკავ...

en: Keypad
ka: ციფრული კლავიატურა

en: Speaker
ka: დინამიკი

en: Mute
ka: დადუმება

en: View
ka: ხედი

en: History
ka: ისტორია

en: Contacts
ka: კონტაქტები

en: Dialer
ka: ტელეფონი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Quit
ka: გამოსვლა

en: No contacts have a phone number set
ka: კონტაქტებს ტელეფონის ნომერი მითითებული არ აქვთ

en: Select number to call
ka: აირჩიეთ დასარეკი ნომერი

en: Telephony daemons are not responding
ka: ტელეფონის დემონები არ პასუხობენ

en: Modem devices are not found
ka: მოდემის მოწყობილობა ნაპოვნი არაა

en: Voicemail number couldn't be found
ka: ხმოვანი ფოსტის ნომრის მოძებნა შეუძლებელია

en: Duration: %1
ka: ხანგრძლივობა: %1

en: Call History
ka: ზარების ისტორია

en: Clear history
ka: ისტორიის გაწმენდა

en: No recent calls
ka: უახლესი ზარები არ არსებობს

en: No IMEIs found
ka: IMEI-ები ნაპოვნი არაა

en: Adaptive Call Blocking
ka: ადაპტიური ზარის ბლოკირება

en: Ignore calls from unknown numbers
ka: უცხო ნომრიდან ზარების დაიგნორება

en: When a call is an incoming from an unknown number
ka: როცა ზარი უცნობი ნომრიდანაა

en: Immediately hang up
ka: დაუყოვნებლივ გათიშვა

en: Ring without notification
ka: ზარი შეტყობინების გარეშე

en: Ring with silent notification
ka: ზარი ჩუმი შეტყობინებით

en: Allowed exceptions
ka: დაშვებული გამონაკლისები

en: Anonymous numbers
ka: ანონიმური ნომრები

en: Existing outgoing call to number
ka: არსებული გამავალი ზარი ნომრამდე

en: Callback within
ka: უკუგამოძახების ვადა

en: minutes
ka: წუთი

en: Allowed phone number exceptions
ka: ტელეფონის ნომრის დაშვებული გამონაკლისები

en: Add new pattern
ka: ახალი შაბლონის დამატება

en: About
ka: შესახებ

en: Adaptive call blocking
ka: ადაპტიური ზარის ბლოკირება

en: Incoming call screen appearance
ka: შემომავალი ზარის ეკრანის გარეგნობა

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Symmetric Swipe
ka: სიმეტრიული გასმა

en: Asymmetric Swipe
ka: ასიმეტრიული გასმა

en: USSD Error
ka: USSD შეცდომა

en: USSD Message
ka: USSD შეტყობინება

en: Write response...
ka: პასუხის დაწერა...

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Cancel USSD session
ka: USSD სესიის გაუქმება
