plasma-dialer - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
ka: აბონენტის ID-ის გარეშე

en: Missed call
ka: გამოტოვებული ზარი

en: Missed call from %1
ka: გამოტოვებული ზარი %1-დან

en: Incoming call
ka: შემომავალი ზარი

en: Accept
ka: დასტური

en: Reject
ka: უარყოფა
