plasma-dialer - en to it translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
it: Nessun ID chiamante

en: Missed call
it: Chiamata persa

en: Missed call from %1
it: Chiamata persa da %1

en: Incoming call
it: Chiamata in ingresso

en: Accept
it: Accetta

en: Reject
it: Rifiuta
