plasma-dialer - en to ia translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
ia: No ID de Appellante

en: Missed call
ia: Appello perdite

en: Missed call from %1
ia: Appello perdite ab %1

en: Incoming call
ia: Appello in arrivata

en: Accept
ia: Accepta

en: Reject
ia: Rejecta
