plasma-dialer - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
hu: Nincs hívóazonosító

en: Missed call
hu: Nem fogadott hívás

en: Missed call from %1
hu: Nem fogadott hívás: %1

en: Incoming call
hu: Bejövő hívás

en: Accept
hu: Fogadás

en: Reject
hu: Elutasítás
