plasma-dialer - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Phone
gl: Teléfono

en: Plasma phone dialer
gl: Marcador de números de teléfono de Plasma.

en: © 2015-2022 KDE Community
gl: © 2015-2022 Comunidade KDE

en: Swipe to accept
gl: Pase para aceptar

en: Active call list
gl: Lista de chamadas activas

en: Incoming...
gl: Entrante…

en: Calling...
gl: Chamando…

en: Keypad
gl: Teclado numérico

en: Speaker
gl: Altofalante

en: Mute
gl: Silenciar

en: View
gl: Vista

en: History
gl: Historial

en: Contacts
gl: Contactos

en: Dialer
gl: Marcador

en: Settings
gl: Configuración

en: Quit
gl: Saír

en: No contacts have a phone number set
gl: Non ten contactos con número de teléfono definido

en: Select number to call
gl: Seleccione o número ao que chamar

en: Telephony daemons are not responding
gl: Os servizos de telefonía non responden.

en: Modem devices are not found
gl: Non se atoparon dispositivos de módem.

en: Voicemail number couldn't be found
gl: Non se atopou o número de caixa de entrada de voz.

en: Duration: %1
gl: Duración: %1

en: Call History
gl: Historial de chamadas

en: Clear history
gl: Borrar o historial

en: No recent calls
gl: Non hai chamadas recentes.

en: No IMEIs found
gl: Non se atoparon IMEI.

en: Adaptive Call Blocking
gl: Bloqueo de chamada adaptábel

en: Ignore calls from unknown numbers
gl: Ignorar as chamadas de números descoñecidos.

en: When a call is an incoming from an unknown number
gl: Cando unha chamada chega dun número descoñecido

en: Immediately hang up
gl: Colgar inmediatamente

en: Ring without notification
gl: Deixar soar sen notificar

en: Ring with silent notification
gl: Deixar soar cunha notificación silenciosa

en: Allowed exceptions
gl: Excepcións

en: Anonymous numbers
gl: Números anónimos

en: Existing outgoing call to number
gl: Números aos que se chamase

en: Callback within
gl: Devolución de chamada en

en: minutes
gl: minutos

en: Allowed phone number exceptions
gl: Excepcións de números de teléfono permitidos

en: Add new pattern
gl: Engadir un novo padrón

en: About
gl: Sobre

en: Adaptive call blocking
gl: Bloqueo de chamada adaptábel

en: Incoming call screen appearance
gl: Aparencia na pantalla das chamadas entrantes

en: Buttons
gl: Botóns

en: Symmetric Swipe
gl: Pase simétrico

en: Asymmetric Swipe
gl: Pase asimétrico

en: USSD Error
gl: Erro de USSD

en: USSD Message
gl: Mensaxe de USSD

en: Write response...
gl: Escribir unha resposta…

en: Send
gl: Enviar

en: Cancel USSD session
gl: Cancelar a sesión de USSD
