plasma-dialer - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
gl: Sen identificador de quen chama

en: Missed call
gl: Chamada perdida

en: Missed call from %1
gl: Ten unha chamada perdida de %1

en: Incoming call
gl: Están chamando

en: Accept
gl: Aceptar

en: Reject
gl: Rexeitar
