plasma-dialer - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Phone
eu: Telefonoa

en: Plasma phone dialer
eu: Plasmarako telefono markatzailea

en: © 2015-2022 KDE Community
eu: © 2015-2022 KDE komunitatea

en: Swipe to accept
eu: Kolpe arina onartzeko

en: Active call list
eu: Dei aktiboen zerrenda

en: Incoming...
eu: Sarrerakoa...

en: Calling...
eu: Deitzen...

en: Keypad
eu: Zenbakizko teklatua

en: Speaker
eu: Bozgorailua

en: Mute
eu: Isilarazi

en: View
eu: Ikusi

en: History
eu: Historia

en: Contacts
eu: Kontaktuak

en: Dialer
eu: Markatzailea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Quit
eu: Irten

en: No contacts have a phone number set
eu: Ez dago telefono zenbakirik ezarrita duen kontakturik

en: Select number to call
eu: Hautatu deitu beharreko zenbakia

en: Telephony daemons are not responding
eu: Telefonia daimonek ez dute erantzuten

en: Modem devices are not found
eu: Ez da moden gailurik aurkitu

en: Voicemail number couldn't be found
eu: Ahots-posta zenbakia ezin izan da aurkitu

en: Duration: %1
eu: Iraupena: %1

en: Call History
eu: Deien historia:

en: Clear history
eu: Garbitu historia

en: No recent calls
eu: Ez dago azken deirik

en: No IMEIs found
eu: Ez da IMEIrik aurkitu

en: IMEI | IMEIs
eu[0]: IMEIa
eu[1]: IMEIak

en: Adaptive Call Blocking
eu: Dei oztopatze moldakorra

en: Ignore calls from unknown numbers
eu: Ezikusi zenbaki ezezagunetako deiak

en: When a call is an incoming from an unknown number
eu: Dei bat zenbaki ezezagun batetik datorrenean

en: Immediately hang up
eu: Berehala eseki

en: Ring without notification
eu: Jo jakinarazpenik gabe

en: Ring with silent notification
eu: Jo jakinarazpen isilarekin

en: Allowed exceptions
eu: Baimendutako salbuespenak

en: Anonymous numbers
eu: Zenbaki anonimoak

en: Existing outgoing call to number
eu: Existitzen da zenbakira egindako irteerako dei bat

en: Callback within
eu: Atzeradeia epe honetan,

en: minutes
eu: minutu

en: Allowed phone number exceptions
eu: Baimendutako telefono zenbaki salbuespenak

en: Add new pattern
eu: Gehitu eredu berria

en: About
eu: Honi buruz

en: Adaptive call blocking
eu: Dei oztopatze moldakorra

en: Incoming call screen appearance
eu: Sarrerako deien pantailaren itxura

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Symmetric Swipe
eu: Kolpe arin simetrikoa

en: Asymmetric Swipe
eu: Kolpe arin ez simetrikoa

en: USSD Error
eu: USSD errorea

en: USSD Message
eu: «USSD» mezua

en: Write response...
eu: Idatzi erantzuna...

en: Send
eu: Bidali

en: Cancel USSD session
eu: Utzi USSD saioa
